Evden eve nakliyat hizmeti, günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan önemli bir hizmettir. Çünkü hemen herkes yaşamı boyunca bir defa da olsa evini ya da işyerini taşımak durumunda kalmıştır. Ancak taşınma süreci oldukça zahmetli ve bir o kadar da karmaşık bir süreçtir. Özellikle söz konusu villa taşıma ise, eşyaların kalitesi ve miktarı nedeniyle nakliye hizmeti çok daha ciddi bir organizasyon gerektirecektir. Ancak ortalama bir Marmaris villa taşıma firmasının bu konuda yeterli hizmeti vermesi oldukça zordur. Bu nedenle işinde uzman ve tecrübeli bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız Özüm Nakliyat olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet sunmak için her daim yanınızdayız.

Marmaris villa taşıma

Marmaris villa taşıma

Marmaris Villa Taşıma Süreci Nasıl İşler?

Günümüzde villa taşımacılığı konusunda kurumsal altyapısı ve hizmet kalitesi ile cevap verebilecek firma sayısı oldukça azdır. Ancak evden eve taşımacılık sektöründe tecrübeli bir Marmaris villa taşıma firması olarak modern ekipmanlarımız ile kaliteli bir asansörlü ve asansörsüz taşıma hizmeti sunmaktayız. Peki, bir villanın taşıma süreci nasıl işlemektedir?

Taşınmanın Planlanması

Villa taşımanın en doğru şekilde yapılabilmesi adına ekipmanların uygun şekilde seçilmesi gerekmektedir. Yine fiyatlandırmanın optimum şekilde yapılabilmesi adına eksperler görev yapmaktadır. Bu doğrultuda villa taşıma öncesinde eksperler villanızın bulunduğu adrese gelerek gerekli incelemelerde bulunurlar. Ardından ise size taşıma koşulları ve fiyatlandırma ile ilgili detaylı bilgi sunarlar.

Sözleşme ve Nakliyat Sigortası

Eksperlerin belirlediği koşullar doğrultusunda sözleşme ile sigorta yapılmaktadır. Bu sigorta işlemleri, standart nakliyat sigortası olabileceği gibi, özel bir sigorta da olabilir.

villa taşıma

villa taşıma

Demonte ve Montaj

Demonte, villanızda yer alan eşyaların taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için paketlenmesi için bölümlere ayrılması sürecini kapsar. Yine montaj ise eşyalarınızın yeni evinizde istediğiniz herhangi bir yere doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir. Ancak eşyaların paketlenmesi sürecinde en önemli hususlardan birisi oluklu mukavva, balonlu naylon, özel üretim ahşap askı gibi malzemelerin kullanılmasıdır. Yine paketleme ekiplerinin eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaları oldukça önemlidir.

Sonuç olarak villanızdaki eşyaların yeni adresinize taşınması için güvenebileceğiniz bir Marmaris villa taşıma firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.