Nakliye, bir eşyanın bir yerden alınarak bir başka yere taşınması olarak tanımlanabilir. Günümüzde pek çok firma tarafından farklı nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında en önemlilerinden birisi de şehirler arası nakliyattır. Şehirler arası nakliyat, eşyaların bir şehirden bir başka şehre taşınması işlemidir. Ancak bu işlemin mutlaka iyi planlanması ve eşyaların yolculuk sırasında herhangi bir hasara uğramaması için tüm önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu doğrultuda Marmaris şehirler arası nakliyat hizmeti sunan tecrübeli bir firma olarak sektörde edindiğimiz tüm bilgi ve tecrübe ile hizmet sunmak için her daim hazırız.

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Marmaris Şehirler Arası Nakliyat Süreci

Eşyalarınızı bir şehirden bir başka şehre taşımaya karar verdiğinizde yaşayacağınız en önemli sorunlardan birisi nakliye sürecidir. Çünkü eşyalarınızı taşındığınız şehirde de kullanabilmeniz için herhangi bir zarar görmeden taşınmaları gerekmektedir. Bunun için mutlaka şehirler arası evden eve nakliyat konusunda tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız. İşinde uzman bir nakliye firması ile çalışmanız durumunda ise eşyalarınızın zarar görme ihtimali en aza düşecektir. Peki, şehirler arası nakliyat süreci nasıl işler?

  • Marmaris şehirler arası nakliyat sürecinde en önemli aşama eşyaların eksperler tarafından incelenmesidir. Bu sayede nakliye süreci planlanır ve meydana gelebilecek kazalar en aza indirgenmiş olur.
  • Eksperlerin eşyaları incelemesinin ardından taşınacak eşyalar sigortalanır ve taşınma saati kararlaştırılır.
  • Taşınma günü ve saatinde taşınacak evde hazır bulunan personel, eşyaları hijyenik ambalaj malzemeleri ile paketler. Bu süreçte eşyaların türü göz önünde bulundurulur ve araca yükleme ya da yol boyunca hasar görmelerinin önüne geçilir.
  • Eşyaların bulunduğu katın çok yüksek olması durumunda ise asansörlü nakliyat hizmetinden de yararlanılabilir. Ancak evin konumunun elverişli olması durumunda eşyalar asansörsüz de indirilebilir. Sonrasında ise uzman personel tarafından uygun şekilde araçlara istiflenirler.
  • Son olarak eşyalar yeni adreslerine getirildiklerinde dikkatlice araçtan indirilir ve sizlerin isteği doğrultusunda uygun yerlere montelenirler.
şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Tüm bunların yanı sıra şehirler arası nakliyat fiyatları ise eşyaların taşınacağı konum ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu doğrultuda fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, Marmaris şehirler arası nakliyat süreci ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.