Şehir içi nakliyat, taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen hizmetlerden birisidir. Ancak bu hizmetten yararlanmak için güvenilir bir nakliyat firması ile çalışmak oldukça önemlidir. Bunun için öncelikli olarak firmanın size hangi hizmetleri nasıl vereceğini öğrenmeniz, taşınma sürecinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Yine nakliyat firmasının Marmaris şehir içi nakliyat sürecinde eşyalarınızı sigortalaması ve size eşyalarınızın zarar görmeden taşınacağının garantisini vermesi gerekmektedir. Bu doğrultuda nakliyat sektöründe tecrübeli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız Özüm Nakliyat olarak her daim hizmetinizdeyiz.

 şehir içi nakliyat

şehir içi nakliyat

Marmaris Şehir İçi Nakliyat Nasıl Süreci

Eşyalarınızın aynı şehir içerisinde farklı bir konuma taşınması için modern ekipmanlar ile hizmet sunan profesyonel bir evden eve nakliyat firması ile anlaşarak, eşyalarınızı hasar almadan yeni ev ya da ofisinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat şehir içi nakliyat süreci oldukça komplike ve zorlu bir süreçtir. Bu nedenle de mutlaka eksiksiz bir şekilde planlanmalı ve eşyalar uygun şekilde paketlenerek araçlara yüklenmelidir. Bu da ancak profesyonel bir Marmaris şehir içi nakliyat firması ile mümkündür. Peki, şehir içi evden eve nakliyat süreci nasıl işler?

Ücretsiz Ekspertiz

Şehir içi nakliyat sürecinin en kritik noktalarından birisi sürecin planlanmasıdır. Bunun için ise ekspertiz hizmeti büyük önem taşımaktadır. Ev ya da ofisinizi ziyaret eden eksper; eşyalarınızı inceler, taşıma koşulları ile ilgili tüm detayları planlar ve süreç ile ilgili sizi bilgilendirir. Yine evinizin merdivenleri çok dar ya da eşyaların bulunduğu kat yüksek ise bu durumda asansörlü nakliyat hizmetinde de yararlanmanız gerekebilir. Ev ya da ofisinize gelen eksper bu konuda da sizi bilgilendirecektir.

Eşyaların Sigortalanması ve Paketlenmesi

Eksperin sizi ziyaret ederek gerekli işlemleri yapmasının ardından Marmaris şehir içi nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Sigortalanan eşyalar, işinde uzman personel tarafından türüne göre paketlenir ve zarar görmemeleri adına her türlü önlem alınır.

şehir içi nakliyat

şehir içi nakliyat

Yükleme ve Taşıma

Eşyaların türü de göz önünde bulundurularak paketlenmelerinin ardından daha önceden kararlaştırılan gün ve saatte eşyaların taşınması gerçekleştirilir. Bu sırada eşyaların kırılmaması ya da çizilmemesi adına araçlara doğru şekilde istiflemeye özen gösterilir. Dikkatlice araçlara yüklenen eşyalar, yeni adresine taşınır ve talep edilmesi durumunda monteleme işlemleri gerçekleştirilir.

Siz de ev ya da ofis taşıma için güvenilir bir Marmaris şehir içi nakliyat firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sunduğumuz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.