Marmaris Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, eşyaların paketlenerek bir yerden bir başka eve taşınması ve yerleştirilmesi süreci olarak tanımlanabilir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat olarak sınıflandırılabilecek olan bu yararlı hizmet, özellikle kiralık evlerde oturan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak eşyaların bir yerden bir başka yere ulaştırılabilmesi için mutlaka işinde uzman ve güvenilir bir Marmaris evden eve nakliyat firması ile çalışılması gerekmektedir. Çünkü evden eve taşıma konusunda uzman firmalar, profesyonel ekip ve modern ekipmanlar ile hizmet sunmaları nedeniyle eşyaların güvenli bir şekilde yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Marmaris Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Eşyalarınızı bir şehirden bir başka şehre ya da şehir içinde farklı bir konuma taşımak için bir evden eve nakliyat firması ile anlaşabilir ve eşyalarınızın yeni evinize herhangi bir hasar almadan ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak hem şehirler arası hem de şehir içi nakliyat süreci zannedildiği kadar kolay değildir. Çünkü her iki durumda da nakliye sürecinin eksiksiz bir şekilde planlanması gerekmektedir. Peki, evden eve nakliyat süreci nasıl işler?

  • Ücretsiz Ekspertiz: Evden eve taşımacılık sürecinde en önemli aşamalardan birisi şüphesiz keşif aşamasıdır. Bunun için eviniz bir ekspertiz tarafından ziyaret edilir ve taşıma koşulları ile ilgili olarak detaylı olarak bilgilendirilirsiniz. Yine bina merdivenlerinin çok dar ya da eşyanın bulunduğu katın yüksek olması durumunda asansörlü nakliyat hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu durum, Marmaris evden eve nakliyat fiyatları üzerinde etkili bir faktördür.
    evden eve nakliyat

    evden eve nakliyat

  • Sigortalama ve Paketleme: Ekspertizin gerekli işlemleri yapmasının ardından evden eve taşıma sırasında eşyaların korunması adına sigortalama işlemi gerçekleştirilmektedir. Çünkü nakliyat sürecinde her ne kadar hassas davranılsa da, yaşanabilecek olağanüstü durumlara karşı eşyaların sigortalanması en ideal olanıdır. Sigortalanan eşyalar, profesyonel bir ekip tarafından uygun ambalajlar ile paketlenir. Paketleme sürecinde eşyaların kırılması ve çizilmesini önlemek adına balonlu naylon ve oluklu mukavva gibi malzemeler tercih edilmektedir.
  • Yükleme ve Taşıma: Eşyaların türüne göre paketlenmesinin ardından belirlenen gün ve saatte taşınması işlemi gerçekleştirilir. Yine eşyalar, taşınma sürecinde aksilikler yaşanmaması adına titizlikle araçlara yüklenir.

Eğer siz de Marmaris’te güvenilir ve uygun fiyatlı evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, Özüm Nakliyat olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz.